سایت تبلیغاتی تک رسم

برای تبلیغات در سایت با شماره 09124269310 تماس بگیرید

نظریک نماینده‌زن درباره ورودبانوان‌به ورزشگاه

ناهید تاج‌الدین ، منتخب مردم اصفهان، متولد 1355،دکترای ژنتیک: با توجه به اینکه شاهد خروج گسترده جوانان از کشور، مهاجرت نخبگان و در نتیجه خروج خزانه ژنی ایران هستیم تلاش ما این است که به گونه‌ای عمل کنیم تا امید در جوانان زنده نگه داشته شود.

صراط: ناهید تاج‌الدین ، منتخب مردم اصفهان، متولد 1355،دکترای ژنتیک: با توجه به اینکه شاهد خروج گسترده جوانان از کشور، مهاجرت نخبگان و در نتیجه خروج خزانه ژنی ایران هستیم تلاش ما این است که به گونه‌ای عمل کنیم تا امید در جوانان زنده نگه داشته شود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی معتقد است که باید فرهنگ حضور بانوان در ورزشگاه جابیفتد تا بانوان با سلامت در ورزشگاه حضور داشته باشند.

ناهید تاج الدین با بیان این‌که “چه حسی بهتر از این که یک پروژه تخت جمشیدی در اصفهان افتتاح شده است»، اظهار کرد: از زحمات گودرزی تشکر می‌کنم و حضور سلطانی‌فر را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم به گونه‌ای دیگر عمل کند و توجه ویژه ای به بحث ورزش داشته باشد.

وی در پاسخ به سؤالی درباره ورود بانوان به ورزشگاه ادامه داد: باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد به هرحال باید این فرهنگ جا بیفتد تا بانوان با سلامت در ورزشگاه حضور داشته باشند البته این جاافتادن کمی زمان‌بر است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پیگیر هستید تا بازی‌های بانوان نیز در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود؟ گفت: اینجا باید مسقف و فازهای بعدی نیز آماده شود و اگر به لحاظ امنیتی مشکلی برای بانوان پیش نیاید پیگیر خواهیم بود.

Let’s block ads! (Why?)

Copyright © 2019 سایت تبلیغاتی تک رسم